Igor Pirozhok: "Реформа лісового господарства відміняється. Повідомив..."

Igor Pirozhok в facebook:

Реформа лісового господарства відміняється. Об этом сообщает recession.in.ua со ссылкой на СМИ.

Повідомив Премєр-міністра про вихід з так званої Робочої групи з реформування лісового господарства.

З жовтня 201 ... 6 року, оголосивши про створення робочої групи, Премєр жодного разу не проявив позиції та бачення. Міністр АПК Кутовий, відкривши одне засідання, більше не зявлявся, заступники також не показали зацікавленості в системних змінах.

Держлісагентство надалі очолюють нефахові люди, відомство працює без стратегії, відбувається корупція при експорті деревини лісгоспами, торгівля посадами.

Сьогодні той таки Уряд пропонує здати близько 300 лісгоспів в концесію. Це хибне рішення, яке прийняте за незрозумілою мені логікою. http//me.gov.ua/News/Detail

Реформу лісового господарства зробити легко, було б бажання. Для цього треба 1 Ліквідувати Держлісагентство з невластивими йому функціями, створити з нуля Службу лісів України, з новими людьми та функціями реалізації лісової політики. 2 300 лісгоспів обєднати в Лісову корпорацію, провести корпоратизацію самої структури, залишити її в державній власності, але забезпечити якісне управління по принципах OECD. Лісгоспи Півдня та Сходу України перепрофілювати в природоохоронні установи. 3 Забезпечити продаж деревини як по Україні так і на експорт через онлайн-платформу Prozorro.Продажі.

Якщо Гройсману потрібно буде допомога, то я завжди радий допомагати Уряду. Прикривати бездіяльність, корупцію та неякісні рішення не буду.

Нехай самі пояснюють суспільству, що означає 359 обєктів державної власності необхідно передати у концесію право тимчасового використання приватними субєктами господарювання, що дозволить значно збільшити загальний економічний ефект від їх діяльності. До таких обєктів належать аеропорти, лісові господарства, автомобільні дороги та ін.Igor Pirozhok


ТОП новости

Вход

Меню пользователя