"Молочна продукція в Україні – високої якості", - Доскіч Юрій

Кандидат у народні депутати України по 125 одномандатному виборчому округу Доскіч Юрій зустрівся із працівниками Самбірського молокозаводу."Сьогодні ми розуміємо, що українські продукти не поступаються своєю якістю європейським. Навіть навпаки: останні роки наші підприємства активно освоюють нові ринки збуту, що покращує розвиток підприємництва на місцях. Хочу сказати, що останнім часом я часто купую продукцію саме вашого заводу, і вона дуже добре смакує моїй родині", — зазначив пан Доскіч. Об этом сообщает direct-press.in.ua со ссылкой на СМИ.


За словами Доскіч Юрія, дуже важливо, аби люди на місцях мали добре оплачувану роботу. Тоді питання про виїзд за кордон на тимчасові заробітки — не стоятиме.


"Як підприємець-виробничник, розумію, як нині важко втримати добрих працівників на українському підприємстві, — заявив пан Доскіч. – Особливо це стосується професійних людей, які знають свою роботу. Сусідні держави із радістю "перекуповують" фахівців, розвиваючи свою економіку". Таку думку Доскіч Юрій висловив відвідуючи швейну фабрику у Самборі. І додав: "Думаю, лише конкурентна заробітна плата зможе вирішити проблему із кадрами", — підсумував він.


Нагадаємо, Доскіч Юрій – успішний підприємець, який створив понад 1200 робочих місць, сплачує податки у місцеві бюджети та постійно розвиває виробництво, даючи можливість працівникам отримувати високу зарплату. Також він є кандидатом у народні депутати від Сколівського, Турківського та Старосамбірського району і міста Самбора.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/molochna_produktsiya_v_ukraini__vysokoi_yakosti__doskich_yuriy_321007.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя