Джуліані признався, що Волкер його попереджав про «рішалу» Богдана

<p>«Єрмак чесний, Богдан ні», — процитував Джуліані слова Волкера Об этом сообщает <a href=vecherniy.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Джуліані признався, що Волкер його попереджав про «рішалу» Богдана">

«Єрмак чесний, Богдан ні», — процитував Джуліані слова Волкера

Джуліані запевняє, що на зустрічі з Єрмаком передав «стурбованість» адміністрації США тим, що Богдан займає таку посаду при президентові України


Персональний адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані повідомив, що в Держдепартаменті США його застерегли від спілкування з главою Офісу президента України Андрієм Богданом.


Про це він розповів виданню BuzzFeed News.


«Коли в Держдепі мене запитали, чи можна дати мій номер Єрмаку, вони додали: «(Єрмак) — реальний юрист, на відміну від «рішали» Богдана». Він просто антипод Єрмака. Єрмак чесний, Богдан ні», — сказав Джуліані.


На питання, хто саме застерігав його від зустрічі з Богданом, Джуліані відповів: «Волкер застерігав».


Джуліані запевняє, що на зустрічі з Єрмаком передав «стурбованість» адміністрації США тим, що Богдан займає таку посаду при президентові України і може «негативно» впливати на того.


«Я сказав (Єрмаку. — Ред.): «Ви знаєте, поруч з вами людина, яка не принесе добра ні вам, ні вашій країні», — сказав Джуліані.


Нагадаємо, члени Палати представників США від Демократичної партії зажадали від адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані надати всі документи, які стосуються відносин з Україною.


Читайте також:
  • «Цап-відбувайло» на ім’я Руді Джуліані


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/dzhuliani-priznavsya-shcho-volker-yogo-poperedzhav-pro-rishalu-bogdana-629840.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя